Vincenc Beneš - Zátiší s ovocem

Litografie, 40x50 cm, signováno vpravo dole V. Beneš, rám, zaskleno.

1883, Velké Lišice u Chlumce nad Cidlinou - 1979, Praha

6631. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:01.12.2016 19:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč