Vincenc Beneš - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 23x33 cm, signováno vpravo dole V. Beneš, rám.

1883, Velké Lišice u Chlumce nad Cidlinou - 1979, Praha

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

5255. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:28.09.2016 18:39:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč