Vincenc Beneš - Šeřík v bílé váze

Olej na kartonu, 40x51 cm, signováno vpravo dole V. Beneš, rám, zaskleno.

1883, Velké Lišice u Chlumce nad Cidlinou - 1979, Praha

4791. Šeřík v bílé váze
Dražba ukončena:26.05.2016 18:49:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč