český malíř po pol. 20. stol. - Kytice s motýlem

Olej na sololitu, 70x52 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

český malíř po pol. 20. stol.
4725. Kytice s motýlem
Dražba ukončena:25.05.2016 22:17:57
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:400 Kč

400 Kč 25.05.2016 22:12:57 292
300 Kč 10.05.2016 22:53:25 1277