český malíř po pol. 20. stol.

4725. Kytice s motýlem

popis: Olej na sololitu, 70x52 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.05.2016 22:17:57

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 400 Kč

400 Kč 25.05.2016 22:12:57 292
300 Kč 10.05.2016 22:53:25 1277