Olej na kartonu, 50x60 cm, signováno vpravo dole Mousson, rám.
Pozn.: Rám poškozen. Vzadu přípis. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.
o autorovi: 1914 – 1998
Maďarsko-slovenský malíř, syn malíře Jozefa Teodora Moussona.