Olej na plátně, 80x100 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Přiložen znalecký posudek PhDr. Lubomíra Podušela, CSc. a restaurátorská zpráva akad. malíře a restaurátora Jozefa Porubčina.
Nejdelší strana: 115 cm
o autorovi: 1914 – 1998
Maďarsko-slovenský malíř, syn malíře Jozefa Teodora Moussona.