Vilém Trsek - Srnky na palouku

Olej na plátně, 43x56 cm. Signováno vpravo dole Vil. Trsek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narození: 7. ledna 1862, Běleč
Úmrtí: 6. května 1937, Praha
Rané dětství strávil v křivoklátských lesích, kde byl jeho otec lesníkem na panství Fürstenbergů. V letech 1878 – 1890 studoval na malířské Akademii v Praze u prof. A. Lhoty, Fr. Sequense a M. Pirnera. Byl zakládajícím členem J.U.V. v Praze. V roce 1900 vystavoval v Paříži, kde získal čestné uznání.

32352. Srnky na palouku
Dražba ukončena:29.05.2019 19:57:12
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:13 000 Kč