Vilém Topinka - Průvod krojovaných

Olej na plátně, 60x90 cm. Signováno vpravo dole V. Topinka. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1909 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

61002. Průvod krojovaných
Dražba ukončena:01.07.2021 20:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč