Vilém Topinka - Předjaří

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole V. Topinka. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

21312. Předjaří
Dražba ukončena:27.06.2018 22:01:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč