Vilém Topinka - Kočovníci

Olej na sololitu, 57x75 cm. Signováno vlevo dole V. Topinka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

21301. Kočovníci
Dražba ukončena:27.06.2018 21:54:35
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč