Vilém Topinka - Chalupy pod Pardusem

Olej na kartonu, 35x55 cm. Signováno vpavo dole V. Topinka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

19741. Chalupy pod Pardusem
Dražba ukončena:25.04.2018 21:41:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč