Vilém Topinka - Pohled do údolí

Olej na plátně, 40x50 cm, signováno vpravo dole Topinka 43, rám.

1909, Prostějov
Žák soukromé školy prof. Františka Myslivce v Brně. Kromě krajinomaleb z Moravy a Slezska maloval i divadelní dekorace a krojové studie.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6661. Pohled do údolí
Dražba ukončena:01.12.2016 20:17:36
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 500 Kč