Olej na plátně, 40x50 cm, signováno vpravo dole Topinka 43, rám.
1909, Prostějov
Žák soukromé školy prof. Františka Myslivce v Brně. Kromě krajinomaleb z Moravy a Slezska maloval i divadelní dekorace a krojové studie.
Pozn.: Rám mírně poškozen.