Vilém Ströminger - Zámek Hluboká nad Vltavou

Olej na plátně, 24x32 cm. Signováno vlevo dole V. Ströminger. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1845 - 1901
Narodil se v Josefově u Jaroměře. Byl synem malíře Jakuba Strömingera. Ve své tvorbě se věnoval hlavně české krajině a hradům.

vydraženo top
112321. Zámek Hluboká nad Vltavou
Dražba ukončena:03.03.2024 20:04:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč