Olej na plátně, 24x32 cm. Signováno vpravo dole V. Ströminger 1891. Rámováno.
o autorovi: 1845 - 1901
Narodil se v Josefově u Jaroměře. Byl synem malíře Jakuba Strömingera. Ve své tvorbě se věnoval hlavně české krajině a hradům.