Vilém Ströminger

66367. Pevnost u jezera

popis: Olej na plátně, 24x32 cm. Signováno vpravo dole V. Ströminger. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1845 - 1901
Narodil se v Josefově u Jaroměře. Byl synem malíře Jakuba Strömingera. Ve své tvorbě se věnoval hlavně české krajině a hradům.

zbývá: 1 dnů, 8 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:24:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč