Vilém Ströminger - Horská řeka

Olej na plátně, 24x32 cm. Signováno vlevo dole V. Ströminger. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1845 - 1901
Narodil se v Josefově u Jaroměře. Byl synem malíře Jakuba Strömingera. Ve své tvorbě se věnoval hlavně české krajině a hradům.

65049. Horská řeka
Dražba ukončena:29.09.2021 22:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč