Olej na plátně, 52x40 cm. Nesignováno. Rámováno.
Pozn.: Vzadu přípis Vilém Preis, Rakovník 1874.
o autorovi: 1851, Praha Žák pražské malířské akademie (1868-1874). Roku 1901 vymaloval votivní obraz pro kostel v Klobukách "Srdce Pána Ježíše".