Tempera, 48x38 cm, signováno vpravo dole, datováno 1976, rám, pasparta, sklo.
1905, Brandýs nad Labem - 2001, Brandýs nad Labem
Vystudoval odbornou střední školu bytového průmyslu na Žižkově. Malbě se učil od umělců Jana Bendy a Frant. Tichého. Motivem mu mu v jeho tvorbě byly labské břehy, lodě, vrby, ryby a rybáři. Maloval také zátiší a městskou periferii.