Vilém  Plocek - Dvojí tvář Moskvy

Kombinovaná technika, 64x31 cm, rám, pasparta, zaskleno, datováno 1957 a signováno vpavo dole.

Pozn.: Vzadu štítek a razítko z galerie a soukromé poznámky.

678. Dvojí tvář Moskvy
Dražba ukončena:27.11.2013 20:21:42
Vyvolávací cena:1 300 Kč
vydraženo za:1 400 Kč

1 400 Kč 27.11.2013 20:21:42 131
1 300 Kč 23.11.2013 20:07:27 36