Olej na plátně, 74x54 cm. Signováno vlevo dole Kreibich 07. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1884 - 1955
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč