Vilém Kreibich - Řeka za městem

Olej na plátně, 74x54 cm. Signováno vlevo dole Kreibich 07. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

76122. Řeka za městem
Dražba ukončena:27.04.2022 21:44:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč