Vilém Kreibich - Na nádraží

Olej na kartonu, 53x38 cm. Signováno vlevo dole Kreibich. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Malba odborně vyčištěna.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1884 - 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
112828. Na nádraží
Dražba ukončena:27.03.2024 21:25:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč