Vilém Kreibich - Lokomotiva

Pastel, 38x43 cm. Signováno vpravo dole Kreibich 18. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1884 - 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

71510. Lokomotiva
Zbývá:9 dnů, 9 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:11:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 600 Kč