Olej na plátně, 100x120 cm. Signováno vpravo dole Kreibich. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Petra Pavliňáka. Z posudku citujeme: ,,Posuzovaný obraz je originálním dílem Viléma Kreibicha a patří mezi autorova nejvýznamnější díla. Obraz pochází z významné sbírky OKD Ostrava a byl vystaven na výstavě Industria Art ve Výtvarném centru Chagall v Ostravě v roce 2020.“ Mimořádné galerijní dílo, které jednoznačně patří mezi nejvýznamnější díla tohoto vyhledávaného autora, a to jak kvalitou, tak velikostí a původem- z majetku OKD. Neopakovatelná investiční a sběratelská příležitost.
o autorovi: 1884 - 1955
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč