Pastel na kartonu. 69x107 cm. Signováno vpravo dole Kreibich. Rám, sklo.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny. Sklo nekompletní. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pochází z majetku Škoda Investment a.s. Dílo publikováno v knize L. Nohovcové: Škodovácké lokomotivy, tramvaje a trolejbusy ve fotografiích a dokumentech.
o autorovi: 1884 - 1955
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč