Vilém Kafka - Záliv Palermský

Olej na kartonu, 30x39 cm. Signováno vpravo dole Kafka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton zvlněn.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1887 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

88804. Záliv Palermský
Dražba ukončena:25.01.2023 22:03:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč