Vilém Kafka - Podhorská partie

Olej na plátně, 72x102 cm, signováno vlevo dole V. Kafka 1942, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

13613. Podhorská partie
Dražba ukončena:25.10.2017 21:22:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč