Vilém Kafka - Pobřeží

Olej na plátně, 70x75 cm. Signováno vpravo dole Kafka. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1887 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

32300. Pobřeží
Dražba ukončena:29.05.2019 19:06:29
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč