Vilém Kafka - Opuštěný mlýn na Korsice

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Kafka 1928. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

67099. Opuštěný mlýn na Korsice
Dražba ukončena:27.10.2021 20:20:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč