Vilém Kafka

67099. Opuštěný mlýn na Korsice

popis: Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Kafka 1928. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1972
Narodil se v Kopidlně. Studoval UPRUM a AVU u prof. Ottenfelda. Studijní cesty podnikl do Francie, Itálie, na Korsiku a do Španělska.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

zbývá: 7 dnů, 13 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 700 Kč