Vilém Kafka - Krajina se snopy

Olej na plátně, 31x41 cm. Signováno vpravo dole V. Kafka 34. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč.

42517. Krajina se snopy
Dražba ukončena:26.03.2020 21:33:48
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč