Vilém Kafka - Chlumky ve Středohoří

Olej na kartonu, 32x45 cm, signováno vpravo dole V. Kafka 1958, rám, zaskleno.

1887, Kopidlno
Žák UMPRUM v Praze (1906-1909). Poté se učil na AVU (prof. Ottenfeld). Studijně vycestoval do Francie, Itálie a Španělska. Zabýval se především malbou krajin a moří.

6126. Chlumky ve Středohoří
Dražba ukončena:27.10.2016 19:26:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč