Vilém Hlobil - Žena s plavými vlasy

Olej na plátně, 40x33 cm. Signováno vpravo dole V. Hlobil. Nerámováno.

o autorovi: 1904 – 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

306041. Žena s plavými vlasy
Dražba ukončena:05.09.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč