Vilém Hlobil

306041. Žena s plavými vlasy

popis: Olej na plátně, 40x33 cm. Signováno vpravo dole V. Hlobil. Nerámováno.

o autorovi: 1904, Mezimostí v Čechách - 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

dražba ukončena: 05.09.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč