Vilém Hlobil - Podobizna otce

Olej na plátně, 93x74 cm. Signováno vpravo dole V. Hlobil. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1904 – 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

31376. Podobizna otce
Dražba ukončena:25.04.2019 22:29:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč