Vilém Hlobil - Konvolut 7 prací

6x olej na plátně, 1x tempera na kartonu, od 37x27 cm do 21x13 cm. 2x signováno vpravo dole V. Hlobil. Nerámováno.

o autorovi: 1904 – 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

307641. Konvolut 7 prací
Dražba ukončena:21.02.2021 20:13:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč