Vilém Hlobil - Fabrika

Olej na kartonu, 80x60 cm. Signováno vpravo dole V. Hlobil. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1904 – 1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

304855. Fabrika
Dražba ukončena:18.05.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč