Vilém Hlobil - Vlastní podobizna

Olej na plátně, 41x35 cm, signováno vlevo dole V. Hlobil, rám.

1904, Mezimostí v Čechách - 1994

Pozn.: Rám poškozen.

5456. Vlastní podobizna
Dražba ukončena:28.09.2016 22:03:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč