Vilém Hlobil - Koleje k hornickému městu

Olej na kartonu, 65,5x51 cm, signováno vpravo dole V. Hlobil, nerámováno.

1904, Mezimostí v Čechách - 1994

2422. Koleje k hornickému městu
Dražba ukončena:28.05.2015 20:07:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč