Vilém Boháč - Poprsí

Kombinovaná technika, 109x45 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

17253. Poprsí
Dražba ukončena:28.03.2018 20:16:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč