Olej na plátně, 50x65 cm, signováno vpravo dole Ströminger, rám. 1845, Josefov - 1901, Praha Malíř v Praze. Maloval zejména staré české hrady. Oženil se s Johannou; dcera Antonína Gareise st. Pozn.: Malba mírně poškozena.