Olej na plátně, 40x65 cm, signováno dole uprostřed V. Ströminger, rám.
1845, Josefov - 1901, Praha
Malíř v Praze. Maloval zejména staré české hrady. Oženil se s Johannou; dcera Antonína Gareise st.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.