Vilém  Pistorius - Koně

Olej na kartonu, 65x60 cm, signováno vpravo dole Pistorius, rám.

1897, Hořepník
Soukromě studoval u malířů Bouse, Hübschmanna a Bendy. V letech 1911-1913 také u Ferdinanda Engelmüllera. Maluje především podobizny moravských šlechticů.

Pozn.: Rám poškozen.

3955. Koně
Dražba ukončena:30.03.2016 19:32:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč