Vilém  Plocek - Nákladní loď

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 47x67 cm. Signováno vpravo dole Vilém Plocek 1985. Paspartováno.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Nejdelší strana: 79 cm

 

o autorovi: 1905 - 2001
Narozen v Brandýse nad Labem. Absolvoval odbornou školu bytového průmyslu na Žižkově. Malířství se učil pod vedením malířů J. Bendy a Fr. Tichého. Ve svém díle často zobrazoval prosté motivy ze svého rodiště. Později začalo v jeho tvorbě převažovat poetické vidění, v 50. letech zachycoval lyrickým způsobem také ruskou krajinu. Pracoval většinou v kombinovaných technikách akvarelu, pastelu a barevných tuší, čímž dosahoval pastelové jemnosti, měkkosti a tušové konkrétnosti. Vedle malby se zabýval i knižní ilustrací.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26.000 Kč.

vydraženo
124419. Nákladní loď
Dražba ukončena:06.10.2024 20:24:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
6 000 Kč 06.10.2024 20:21:55 11249
5 500 Kč limit (06.10.2024 20:21:21) 9900
5 000 Kč 06.10.2024 20:21:22 11249
4 900 Kč limit (06.10.2024 20:21:14) 9900
4 800 Kč 06.10.2024 20:21:15 11249
4 700 Kč limit (06.10.2024 20:21:05) 9900
4 600 Kč 06.10.2024 20:21:06 11249
4 500 Kč limit (06.10.2024 20:20:22) 9900
4 400 Kč limit (06.10.2024 20:20:21) 11249
4 300 Kč limit (06.10.2024 20:18:08) 11249
4 200 Kč limit (06.10.2024 20:17:47) 9900
4 200 Kč 06.10.2024 20:17:48 11249
4 100 Kč limit (06.10.2024 20:17:28) 9900
4 000 Kč 06.10.2024 20:17:29 11249
3 900 Kč limit (06.10.2024 20:17:12) 9900
3 800 Kč 06.10.2024 20:17:13 11249
3 700 Kč limit (06.10.2024 20:17:07) 9900
3 600 Kč 06.10.2024 20:17:08 11249
3 500 Kč limit (06.10.2024 20:16:03) 9900
3 400 Kč limit (06.10.2024 20:16:02) 11249
3 300 Kč limit (06.10.2024 20:14:15) 11249
3 200 Kč limit (06.10.2024 20:14:05) 9900
3 200 Kč 06.10.2024 20:14:06 11249
3 100 Kč limit (06.10.2024 20:13:55) 9900
3 000 Kč 06.10.2024 20:13:56 11249
2 900 Kč limit (06.10.2024 20:13:51) 9900
2 800 Kč limit (06.10.2024 20:13:50) 11249
2 600 Kč limit (06.10.2024 20:13:31) 9900
2 500 Kč limit (06.10.2024 20:13:01) 11249
2 400 Kč 06.10.2024 20:13:02 9900
2 300 Kč limit (06.10.2024 13:50:06) 11249
2 200 Kč 06.10.2024 13:50:07 226
2 100 Kč limit (05.10.2024 16:54:13) 11249
2 000 Kč 05.10.2024 16:54:14 15173
1 900 Kč limit (01.10.2024 1:47:01) 11249
1 800 Kč 01.10.2024 1:47:02 15118
1 700 Kč limit (30.09.2024 8:55:48) 11249
1 600 Kč 30.09.2024 8:55:49 831
1 500 Kč limit (28.09.2024 18:28:03) 11249
1 400 Kč 28.09.2024 16:41:45 4966
1 300 Kč 27.09.2024 19:37:35 1101
1 200 Kč 27.09.2024 1:29:15 12709
1 100 Kč 27.09.2024 1:24:34 11249
1 000 Kč 26.09.2024 22:41:23 10207