Vilém  Plocek - Moskva na jaře

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 31x71 cm. Signováno vpravo dole Vilém Plocek 1960. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen.

 

o autorovi: 1905 - 2001
Narozen v Brandýse nad Labem. Absolvoval odbornou školu bytového průmyslu na Žižkově. Malířství se učil pod vedením malířů J. Bendy a Fr. Tichého. Ve svém díle často zobrazoval prosté motivy ze svého rodiště. Později začalo v jeho tvorbě převažovat poetické vidění, v 50. letech zachycoval lyrickým způsobem také ruskou krajinu. Pracoval většinou v kombinovaných technikách akvarelu, pastelu a barevných tuší, čímž dosahoval pastelové jemnosti, měkkosti a tušové konkrétnosti. Vedle malby se zabýval i knižní ilustrací.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26.000 Kč.

vydraženo
72827. Moskva na jaře
Dražba ukončena:23.02.2022 21:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
6 000 Kč limit (23.02.2022 21:20:36) 9900
5 500 Kč 23.02.2022 19:11:50 1101
5 000 Kč limit (23.02.2022 19:11:45) 838
5 000 Kč 23.02.2022 19:11:46 1101
4 900 Kč limit (23.02.2022 19:11:41) 838
4 800 Kč 23.02.2022 19:11:42 1101
4 700 Kč limit (23.02.2022 19:11:37) 838
4 600 Kč 23.02.2022 19:11:38 1101
4 500 Kč limit (23.02.2022 19:11:32) 838
4 400 Kč 23.02.2022 19:11:33 1101
4 300 Kč limit (23.02.2022 19:11:28) 838
4 200 Kč 23.02.2022 19:11:29 1101
4 100 Kč limit (23.02.2022 19:11:22) 838
4 000 Kč 23.02.2022 19:11:23 1101
3 900 Kč limit (23.02.2022 19:11:18) 838
3 800 Kč 23.02.2022 19:11:19 1101
3 700 Kč limit (23.02.2022 19:11:14) 838
3 600 Kč 23.02.2022 19:11:15 1101
3 500 Kč limit (23.02.2022 19:11:11) 838
3 400 Kč 23.02.2022 19:11:12 1101
3 300 Kč limit (23.02.2022 19:11:07) 838
3 200 Kč 23.02.2022 19:11:08 1101
3 100 Kč limit (23.02.2022 19:11:03) 838
3 000 Kč 23.02.2022 19:11:04 1101
2 900 Kč limit (23.02.2022 15:07:50) 838
2 800 Kč 23.02.2022 12:45:00 5294
2 700 Kč 20.02.2022 22:22:06 488
2 600 Kč 19.02.2022 19:29:29 1101
2 500 Kč limit (19.02.2022 19:29:22) 488
2 400 Kč 19.02.2022 19:29:23 1101
2 300 Kč limit (19.02.2022 19:29:18) 488
2 200 Kč 19.02.2022 19:29:19 1101
2 100 Kč limit (19.02.2022 19:29:12) 488
2 000 Kč 19.02.2022 19:29:13 1101
1 900 Kč 17.02.2022 18:45:17 488
1 800 Kč 15.02.2022 19:30:51 1101
1 700 Kč 14.02.2022 20:53:08 488
1 600 Kč 14.02.2022 11:23:07 5294
1 500 Kč 11.02.2022 19:16:49 1101
1 400 Kč 09.02.2022 12:23:49 488
1 300 Kč 03.02.2022 14:34:00 5294
1 200 Kč 02.02.2022 21:49:58 488
1 100 Kč 01.02.2022 11:49:12 1618
1 000 Kč 28.01.2022 9:01:15 4966