Vilém  Plocek - Loď u břehu

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 38x58 cm. Signováno vpravo dole Vilém Plocek 1984. Rám, pasparta.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Nejdelší strana: 77 cm

 

o autorovi: 1905 - 2001
Narozen v Brandýse nad Labem. Absolvoval odbornou školu bytového průmyslu na Žižkově. Malířství se učil pod vedením malířů J. Bendy a Fr. Tichého. Ve svém díle často zobrazoval prosté motivy ze svého rodiště. Později začalo v jeho tvorbě převažovat poetické vidění, v 50. letech zachycoval lyrickým způsobem také ruskou krajinu. Pracoval většinou v kombinovaných technikách akvarelu, pastelu a barevných tuší, čímž dosahoval pastelové jemnosti, měkkosti a tušové konkrétnosti. Vedle malby se zabýval i knižní ilustrací.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26.000 Kč.

vydraženo
75953. Loď u břehu
Dražba ukončena:28.04.2022 20:45:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
10 000 Kč limit (28.04.2022 20:42:52) 10309
9 500 Kč 28.04.2022 20:41:48 9900
9 000 Kč limit (28.04.2022 20:41:47) 10309
8 500 Kč limit (28.04.2022 20:41:23) 10309
8 000 Kč limit (28.04.2022 20:40:20) 9900
7 500 Kč 28.04.2022 20:40:21 10309
7 000 Kč limit (28.04.2022 20:40:10) 9900
6 500 Kč 28.04.2022 20:40:11 10309
6 000 Kč limit (28.04.2022 20:38:03) 9900
5 500 Kč 28.04.2022 20:22:26 1101
5 000 Kč limit (28.04.2022 20:22:20) 10309
4 900 Kč 28.04.2022 20:22:21 1101
4 800 Kč limit (28.04.2022 20:22:15) 10309
4 700 Kč 28.04.2022 20:22:16 1101
4 600 Kč limit (28.04.2022 20:22:11) 10309
4 500 Kč 28.04.2022 20:22:12 1101
4 400 Kč limit (28.04.2022 20:22:02) 10309
4 300 Kč 28.04.2022 20:22:03 1101
4 200 Kč limit (28.04.2022 20:21:57) 10309
4 100 Kč 28.04.2022 20:21:58 1101
4 000 Kč limit (28.04.2022 20:21:52) 10309
3 900 Kč 28.04.2022 20:21:53 1101
3 800 Kč limit (28.04.2022 20:21:47) 10309
3 700 Kč 28.04.2022 20:21:48 1101
3 600 Kč limit (28.04.2022 14:17:59) 10309
3 500 Kč limit (26.04.2022 9:43:42) 831
3 400 Kč 26.04.2022 9:43:43 5294
3 300 Kč limit (20.04.2022 19:32:56) 831
3 200 Kč 20.04.2022 19:32:57 5294
3 100 Kč limit (20.04.2022 19:32:42) 831
3 000 Kč 20.04.2022 19:32:43 5294
2 900 Kč limit (20.04.2022 19:32:38) 831
2 800 Kč 20.04.2022 19:32:39 5294
2 700 Kč limit (20.04.2022 19:32:33) 831
2 600 Kč 20.04.2022 19:32:34 5294
2 500 Kč limit (19.04.2022 16:20:45) 831
2 400 Kč limit (19.04.2022 16:20:44) 5220
2 300 Kč limit (19.04.2022 16:10:38) 5220
2 200 Kč 19.04.2022 16:10:39 831
2 100 Kč limit (15.04.2022 9:03:04) 5220
2 000 Kč 15.04.2022 9:03:05 551
1 900 Kč limit (14.04.2022 12:54:14) 5220
1 800 Kč 14.04.2022 12:54:15 1618
1 700 Kč limit (07.04.2022 21:26:06) 5220
1 600 Kč 07.04.2022 21:26:07 1618
1 500 Kč limit (07.04.2022 21:25:56) 5220
1 400 Kč 07.04.2022 21:25:57 1618
1 300 Kč limit (06.04.2022 15:24:22) 5220
1 200 Kč 06.04.2022 15:24:23 488
1 100 Kč limit (04.04.2022 11:58:55) 5220
1 000 Kč 01.04.2022 19:50:23 1101