Viktorín Šulc - Ulička

Akvarel, 41x30 cm. Signováno vpravo dole s věnováním Šulc. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1870 – 1946
Architekt, projektant, malíř. Vystudoval architekturu na ČVUT, malířsky se vzdělával soukromě u Karla Hlaváčka a Karla Liebschera. Byl členem Jednoty umělců výtvarných, členem SVU Myslbek. Rád maloval akvarely, zvláště obrázky ze staré Prahy.

84721. Ulička
Dražba ukončena:02.10.2022 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč