Viktorín Šulc - Soubor 2 prací

Akvarely, oba: 11x33 cm, monogramovány VŠ, rámovány, paspartovány, zaskleny.

o autorovi: 1870 – 1946
Architekt, projektant, malíř. Vystudoval architekturu na ČVUT, malířsky se vzdělával soukromě u Karla Hlaváčka a Karla Liebschera. Byl členem Jednoty umělců výtvarných, členem SVU Myslbek. Rád maloval akvarely, zvláště obrázky ze staré Prahy.

8989. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:30.03.2017 20:49:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč