Viktorín Šulc - Pod Zlatou studní

Akvarel, 30x24 cm. Signováno vpravo dole Viktorín Šulc. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1870 – 1946
Architekt, projektant, malíř. Vystudoval architekturu na ČVUT, malířsky se vzdělával soukromě u Karla Hlaváčka a Karla Liebschera. Byl členem Jednoty umělců výtvarných, členem SVU Myslbek. Rád maloval akvarely, zvláště obrázky ze staré Prahy.

307478. Pod Zlatou studní
Dražba ukončena:02.02.2021 20:32:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč