Viktorie Chaloupková

67135. Souznění

popis: Olej na sololitu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Chal. 2013. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

zbývá: 7 dnů, 13 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:38:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč