Viktorie Chaloupková - Nostalgická krajina

Akryl na sololitu, 40x60 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

12582. Nostalgická krajina
Dražba ukončena:21.09.2017 19:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč