Viktorie Chaloupková - Krysař

Olej na sololitu, 100x80 cm. Signováno vpravo dole Chal. 2003. Rámováno.

Nejdelší strana: 105 cm

o autorovi: 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

velký formát doporučujeme
154306. Krysař
Zbývá:27 dnů, 19 hodin
Konec dražby:26.02.2026 22:04:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč