Viktor Voroncov - Žena v šátku

Olej na dřevě, 40x35 cm, signováno vlevo dole V. Voroncov, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu přípis a razítko.

o autorovi: Ruský malíř, po ruské revoluci žijící a tvořící v Praze.

14920. Žena v šátku
Dražba ukončena:30.11.2017 20:44:30
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč